ContactWinkel
Ongeveer 30 zoekresultaten voor: Bomann, Corina

Alle titels Zoeken in deze resultaten

Door Bomann, Corina...
| Ingenaaid boek
€ 15,95
Eine Frau greift nach den Sternen. Band 3 der großen Löwenhof-Saga von Corina Bomann! Nach einem Unfall liegt Solveigs Welt in Scherben. Gerade noch glaubte die junge Braut, die Zukunft glänzend vo... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Alexa en haar moeder hebben een moeizame relatie. Maar kennen ze elkaar wel echt?
Door Corina Bomann & Lilian Caris...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Van de boeken van Corina Bomann werden al meer dan 70.000 exemplaren verkocht in Nederland en Vlaanderen Alexa heeft zo lang ze zich kan herinneren een moeizame verstandhouding met haar moeder Cornel... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Door Bomann, Corina...
| Ingenaaid boek
€ 15,95
Das Geheimnis der Gutsherrin. Die große Löwenhof-Saga von Corina Bomann geht weiter! Südschweden, 1931. Mathilda ist 17 und nach dem Tod ihrer Mutter Waise. Völlig überrascht steht sie plötzlich... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
De geschiedenis van een oude boot vertelt Annabel veel over haar eigen verleden...
Door Corina Bomann & Lilian Caris...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Een intrigerende, meeslepende mix van geheimen, romantiek en interessante details uit een turbulent verleden Als Annabel in een haven aan de Baltische Zee De stormroos ziet liggen, een oude, verwaarl... Meer
Dit boek is (tijdelijk) niet leverbaar
om haar kind een toekomst te kunnen geven, moet Nicole eerst het verleden ontrafelen
Door Corina Bomann & Lilian Caris...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Een ontroerende roman over liefde, eenzaamheid en familiebanden Nicole groeide op als enig kind zonder vader en sindsdien droomt ze ervan zelf ooit een groot gezin te hebben. Als ze tot haar grote vr... Meer
Dit boek is in herdruk. Geen informatie over de levertijd.
een oud gebruik geeft twee jonge vrouwen onverwacht hoop op een nieuwe toekomst
Door Corina Bomann & Lilian Caris...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Een heerlijke feelgoodroman voor de winterse maanden Corina Bomann is langzamerhand uitgegroeid tot een grote naam in het romantische genre Een paar weken voor Kerstmis spoelt op het strand bij... Meer
Thuisbezorging: op werkdagen voor 17.45 uur besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd.
Door Corina Bomann & Lilian Caris...
| Ingenaaid boek
€ 12,50
Een prachtig, ontroerend verhaal over familie, vriendschap, liefde en hereniging Lekker ontspannen om zelf te lezen met Kerst, of om cadeau te doen! Eigenlijk kan Anna Kerstmis niet uitstaan. O... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Door Corina Bomann & Lilian Caris...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Een oud huis, een brief uit het verleden, een familiegeheim… Nadat Diana’s huwelijk op de klippen is gelopen, ontfermt ze zich over de nalatenschap van haar favoriete tante in Engeland. In haar la... Meer
Dit boek is (tijdelijk) niet leverbaar
Door Corina Bomann & Lilian Caris...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Modefotografe Melanie Sommer is net terug van een werkreis naar Vietnam, het land van haar voorouders, als ze te horen krijgt dat haar verloofde Robert onderweg naar huis een auto-ongeluk heeft gehad ... Meer
Dit boek is (tijdelijk) niet leverbaar
Door Corina Bomann & Lilian Caris...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Niet beschikbaar
Deel 1 in De vrouwen van de Leeuwenhof-trilogie Voor de lezers van Santa Montefiore en Lucinda Riley Het prachtige Zweedse landgoed de Leeuwenhof is het decor van de levens van drie heel verschillen... Meer
Dit boek is (tijdelijk) niet leverbaar