ContactWinkel
Ongeveer 1999 zoekresultaten voor: Ambo|Anthos

Alle titels Zoeken in deze resultaten

Door Jón Kalman Stefánsson...
| Ingenaaid boek
€ 30,00
Nu in één band: de drie prachtige romans van de IJslandse Jón Kalman Stéfansson over de naamloze jongen: Hemel en hel, Het verdriet van de engelen en Het hart van de mens. Twee vrienden, Bardur en... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Door Andrew Ridker...
| Ingenaaid boek
€ 22,99
De weldoeners, het veelgeprezen debuut van Andrew Ridker, is een ambitieus familiedrama voor de lezers van Jonathan Franzen en Nathan Hill. In De weldoeners van Ridker zit Arthur Alter in zwaar weer. ... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Door Sacha Bronwasser...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
Sacha Bronwasser debuteert met de prachtige roman Niets is gelogen, waarin een klein incident het uitgangspunt vormt van een indringend verhaal over dood, leven en kunst. In Niets is gelogen van Sacha... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Door Geir Gulliksen...
| Gebonden boek
€ 23,99
Kijk ons nu eens is de nieuwe roman van Geir Gulliksen, de auteur van het veelgeprezen Het verhaal van een huwelijk. De vijftigjarige Hans Kaasajordet is al veertien jaar getrouwd met Ingunn. Wanneer ... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Vader en zoon Verstappen en hun strijd in de Formule 1
Door Ivo Pakvis...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
Jos & Max van Ivo Pakvis ontrafelt het talent van de succesvolste Nederlandse coureur ooit. Verplichte kost voor iedere Formule 1-liefhebber. Met spectaculaire races, controverse en ongekend Nederland... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Hoe een voetbalclub zichzelf opnieuw uitvond
Door Menno Pot...
| Ingenaaid boek
€ 18,99
Met Het nieuwe Ajax vereeuwigt Menno Pot het mooiste voetbalseizoen, 2018-2019, en de historische Champions League-campagne van de Amsterdamse topclub. De overwinningen op Real Madrid (1-4) en Juventu... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Artsen over de patiënt die hun leven voor altijd veranderde
Door Ellen de Visser...
| Gebonden boek
€ 20,00
In Die ene patiënt van Ellen de Visser vertellen zorgverleners over de patiënt die hun leven voor altijd veranderde. De indringende Volkskrant-serie Die ene patiënt is een van de hoogst gewaardeerd... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Door Chris Cander...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Het gewicht van een piano van Chris Cander is een ontroerende historische roman tegen de achtergrond van de Koude Oorlog. Voor de lezers van Haar naam was Sarah en Seringenmeisjes. Sovjet-Unie, 1962. ... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Door Saskia Noort...
| Ingenaaid boek
€ 11,00
Saskia Noort is de bestverkopende Nederlandse thrillerauteur. Van haar titels werden tot nu toe meer dan 2,7 miljoen exemplaren verkocht. Debet van Saskia Noort is als vanouds weer een echte pageturne... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Door Taylor Jenkins Reid...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Daisy Jones & The Six van Taylor Jenkins Reid vertelt het verhaal van Daisy Jones, die er eind jaren zestig in LA met haar hese stem en zwoele uiterlijk van droomt een beroemde zangeres te worden. Ze ... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.

Hoe zoek ik een boek?

- Let op de spelling!

- Gebruik zo min mogelijk zoekwoorden.

- Gebruik zoveel mogelijk unieke woorden.

- Geen punten, komma's of streepjes

- Specifiek boek? Zoek dan op isbn-nummer. Dit nummer is uniek en begint meestal met 978. Haal alle streepjes en spaties weg.