ContactWinkel
Ongeveer 1999 zoekresultaten voor: Ambo|Anthos

Alle titels Zoeken in deze resultaten

Culinaire editie van de klassieker
Door Saskia Noort...
| Gebonden boek
€ 25,00
De thrillerklassieker De eetclub van Saskia Noort is vijftien jaar in druk, en dat wordt gevierd met deze culinaire jubileumuitgave die je meer biedt dan alleen leesplezier. Tien recepten die passen b... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Wat sport en beweging ons vertellen over menselijk gedrag
Door Aldo Houterman...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
In Wij zijn ons lichaam laat filosoof Aldo Houterman zien hoe we ons lichaam beter kunnen begrijpen en gebruiken. Ik beweeg, dus ik ben. Ons lichaam is belangrijk dan ooit, we hebben met z’n allen n... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Door Helen Fields & Ernst de Boer...
| Ingenaaid boek
€ 16,99
Perfecte resten van Helen Fields is het eerste deel van deze veelbesproken Schotse thrillerserie over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Door Riley Sager...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
Sluit alle deuren is de nieuwste thriller van Riley Sager, bekend van De laatste meisjes en Mijn laatste leugen. Spannend van begin tot eind; Stephen King, Karin Slaughter en Lisa Gardner zijn al fan.... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Praktische gids voor de gesprekken tussendoor
Door Liz Luyben & Iris Posthouwer...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
Smalltalk Survival: direct bruikbare tips voor makkelijke, leuke en waardevolle smalltalk Doe je weleens alsof je aan het bellen bent om een verplicht praatje te omzeilen? Kom je op zakelijke borrels ... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Waarom Florence zoveel genieën voortbracht in haar gouden vijftiende eeuw
Door Koen De Vos...
| Gebonden boek
€ 29,99
De geniale stad van wetenschapper Koen de Vos is een ode aan de Italiaanse renaissance. Een prachtige geschiedenis over de geniale kunstenaar in vijftiende-eeuws Florence en de meesterwerken die zij n... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Een biografie
Door Stephen Moss...
| Gebonden boek
€ 20,99
Het winterkoninkje is de opvolger van Stephen Moss' alom bejubelde vogelklassieker Het roodborstje. Een heerlijk lees-, kijk- en bladerboek vol schilderijen, tekeningen en gedichten. We volgen in Het ... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Door Huygens Instituut voor Nederlandse Gesch...
| Ingenaaid boek
€ 25,00
In ‘Wereldgeschiedenis van Nederland’ vertellen meer dan honderd aanstormende en gevestigde Nederlandse onderzoekers op het gebied van geschiedenis en cultuur het wereldwijde verhaal van onze gesc... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Als topagente van de CIA
Door Amaryllis Fox...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
Mijn leven undercover vertelt het waargebeurde verhaal van Amaryllis Fox – een jonge vrouw met de gevaarlijkste baan binnen de CIA – en biedt een inkijk in een wereld die we slechts kennen van tv-... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.
Door Håkan Östlundh...
| Ingenaaid boek
€ 22,50
De winter van de profeet van Håkan Östlundh is een nieuwe scandithriller met onvergetelijke personages. De vierentwintigjarige Elias, met als bijnaam ‘de profeet’, krijgt hartje winter vreselijk... Meer
Nog niet verschenen: reserveer dit artikel alvast.

Hoe zoek ik een boek?

- Let op de spelling!

- Gebruik zo min mogelijk zoekwoorden.

- Gebruik zoveel mogelijk unieke woorden.

- Geen punten, komma's of streepjes

- Specifiek boek? Zoek dan op isbn-nummer. Dit nummer is uniek en begint meestal met 978. Haal alle streepjes en spaties weg.