ContactWinkel
Ongeveer 1999 zoekresultaten voor: Ambo|Anthos

Alle titels Zoeken in deze resultaten

Over geheugen, verlies en identiteit
Door Jules Montague...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
‘Het onteigende brein’ van Jules Montague is een aangrijpend, verhelderend en troostrijk boek over wat er resteert als ons geheugen ons in de steek laat, voor liefhebbers van Oliver Sacks en Irvin... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Door Katharina Vestre & Angelique de Kro...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
‘Het eerste wonder’ van Katharina Vestre is populaire wetenschap op zijn best, over de wonderbaarlijke reis die we allemaal hebben afgelegd: van zaad- en eicel tot volwaardig mens. Hoeveel we als ... Meer
Thuisbezorging: op werkdagen voor 17.45 uur besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd.
Door Elise Valmorbida...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
De madonna van de bergen van Elise Valmorbida is een meeslepende roman vol couleur locale over een vrouw en haar gezin op het Italiaanse platteland rond de Tweede Wereldoorlog. De madonna van de berge... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Door Renée Knight...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
‘De secretaresse’ van Renee Knight, auteur van de bestseller ‘Disclaimer’, is een beklemmende thriller over obsessie, verraad en ultieme wraak. In de psychologische triller ‘De secretaresse... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Hoe het rechts-nationalisme Europa veroverde
Door Kemal Rijken...
| Ingenaaid boek
€ 27,50
‘Eigen volk' van Kemal Rijken is een opzienbarende reconstructie van het oprukkende Europese rechts-nationalisme. Dit grensoverschrijdende overzichtswerk is een must read vanwege de Europese Verkiez... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Door Patricia Snel...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
Patricia Snel, auteur van bestsellers als De expat en Expat exit, heeft met Perfect Match een nieuwe, beklemmende thriller geschreven over de wereld van het online daten. Marit, negendertig jaar, heef... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
De zeven stappen van democratie naar dictatuur
Door Ece Temelkuran...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Zeven stappen van democratie naar dictatuur ‘Verloren land’ van Ece Temelkuran, een van de invloedrijkste politiek commentatoren van Turkije, is een hartstochtelijke en urgente verdediging van onz... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Door Dalia Grinkeviciute & Jan Bert Kan...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
‘Schaduwen over de toendra’ van Dalia Grinkeviciute is het aangrijpende oorlogsdagboek van een veertienjarig meisje in een Siberische goelag. ‘Schaduwen over de toendra’ behoort tot de Litouws... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Door Loes Wouterson...
| Ingenaaid boek
€ 20,00
‘Groener gras’ van Loes Wouterson is een grappige en ontroerende liefdesroman. In ‘Groener gras’ gaat een vrouw vreemd, waarna ze haar eigen man beter leert kennen dan ooit. Ze wordt jaloers... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Door Mariette Zweers...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
De thriller ‘Mama is hier’ van Mariette Zweers, de auteur van ‘Maakbaar’, is een beklemmende, psychologische pageturner over onvoorwaardelijke liefde. Hoever ben je als moeder bereid te gaan a... Meer
Thuisbezorging: op werkdagen voor 17.45 uur besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd.

Hoe zoek ik een boek?

- Let op de spelling!

- Gebruik zo min mogelijk zoekwoorden.

- Gebruik zoveel mogelijk unieke woorden.

- Geen punten, komma's of streepjes

- Specifiek boek? Zoek dan op isbn-nummer. Dit nummer is uniek en begint meestal met 978. Haal alle streepjes en spaties weg.