ContactWinkel
Ongeveer 2000 zoekresultaten voor: + Datum criteria

Alle titels Zoeken in deze resultaten

Word mentaal onverslaanbaar door de ervaringen en lessen van de Special Forces
Door Sander Aarts...
| Ingenaaid boek
€ 20,00
‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal T... Meer
Thuisbezorging: op werkdagen voor 17.45 uur besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd.
Wat je als moderne vader kunt verwachten (en doen!)
Door Willem Bisseling...
| Ingenaaid boek
€ 17,99
Van zwangerschapsyoga tot inentingen, kleding, de bevalling, geboortekaartjes en het consultatiebureau, een actueel en praktisch alternatief voor Help, ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt! Alles wat je... Meer
Thuisbezorging: op werkdagen voor 17.45 uur besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd.
1939. De Berlijnse Amanda vlucht met haar twee dochters naar Frankrijk, maar dan slaat het noodlot toe…
Door Armando Lucas Correa...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus Zusak Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen, over liefde en schuld tijdens de Tweede Wereldoorlog, van de auteur van Het Duitse meisj... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Ongelofelijk maar waargebeurd
Door Per J Andersson & Daniëlle Stense...
| Ingenaaid boek
€ 10,99
‘Een heerlijke roman met een boodschap: liefde kent geen grenzen.’ De Telegraaf Een perfect cadeau! Een koude decemberavond in New Delhi. Elke avond staat de jonge straatartiest PK mensen t... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Door Rosie Walsh & Anne Jongeling...
| Ingenaaid boek
€ 11,00
Zeven perfecte dagen. En toen verdween hij. Een liefdesverhaal met een geheim in het hart. Stel je voor dat je een man ontmoet, een geweldige man, en zeven dagen met hem doorbrengt. Aan het einde van... Meer
Thuisbezorging: op werkdagen voor 17.45 uur besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd.
Door Kate Mosse & Merel Leene...
| Ingenaaid boek
€ 12,99
‘Een spannend verhaal vol mysteries en geheimen, liefde en verraad, oorlog en avontuur, samenzweringen en verbroken beloftes.’ Algemeen Dagblad Een waardige opvolger van Het verloren labyrint, De ... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Renée Ballard en Harry Bosch besluiten samen de dood van een weggelopen tiener te onderzoeken
Door Michael Connelly & Ineke van Bronsw...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Deel 21 in de Harry Bosch-serie Deel 2 in de Renée Ballard-serie 'Connelly is de onbetwiste meester van de politieroman.' The Irish Times Renée Ballard haalt de nacht weer eens door en keert vroe... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Een tijdreis van noord naar zuid
Door Lieke Noorman...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Lieke Noorman bezocht Portugal dertig jaar geleden voor het eerst, en bleef er komen. Nu gaat ze terug naar de mensen die ze toen leerde kennen, in de fadolokalen van Lissabon, of diep in het binnenla... Meer
Thuisbezorging: op werkdagen voor 17.45 uur besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd.
Door J.M. Coetzee & Peter Bergsma...
| Gebonden boek
€ 20,99
Daar is ze weer, Elizabeth Costello, het intrigerende alter ego van John Coetzee. Ze is schrijfster, bij het grote publiek vooral bekend door een van haar vele romans. Ze is geboren in Australië, woo... Meer
Thuisbezorging: op werkdagen voor 17.45 uur besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd.
Door Jonas Jonasson...
| Gebonden boek
€ 10,00
In ‘De 100-jarige man die terugkwam om de wereld te redden’ van Jonas Jonasson leiden de 100-jarige man Allan Karlsson en zijn kompaan Julius een luxe, paradijselijk leven op Bali. De bodem van de... Meer
Thuisbezorging: op werkdagen voor 17.45 uur besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd.

Hoe zoek ik een boek?

- Let op de spelling!

- Gebruik zo min mogelijk zoekwoorden.

- Gebruik zoveel mogelijk unieke woorden.

- Geen punten, komma's of streepjes

- Specifiek boek? Zoek dan op isbn-nummer. Dit nummer is uniek en begint meestal met 978. Haal alle streepjes en spaties weg.