ContactWinkel
Ongeveer 103 zoekresultaten voor: Ambo|Anthos + Datum criteria

Alle titels Zoeken in deze resultaten

Door Jón Kalman Stefánsson & Marcel O...
| Gebonden boek
€ 22,99
Jón Kalman Stefánsson, auteur van onder meer ‘Zomerlicht, en dan komt de nacht’, schreef met ‘Het verhaal van Ásta’ een meesterwerk over liefde en sensualiteit. ‘Het verhaal van Ásta’ ... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Door Nicci French & Linda Broeder &...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Huis vol leugens is de nieuwste literaire thriller van Nicci French, hun eerste boek na de veelbekroonde Frieda Klein-serie. De vijfenveertigjarige Neve leidt een ogenschijnlijk gelukkig leven, met ha... Meer
Thuisbezorging: op werkdagen voor 17.45 uur besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd.
Door Martha Hall Kelly & Iris Bol &...
| Ingenaaid boek
€ 22,50
Russische rozen van bestsellerauteur Martha Hall Kelly, bekend van Seringenmeisjes, is een nieuwe meeslepende historische roman over drie vrouwen, met elkaar verbonden door de Russische Revolutie. De... Meer
Thuisbezorging: op werkdagen voor 17.45 uur besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd.
Hoe het imperium de familie ontglipt
Door Teri van der Heijden & Barbara Rijl...
| Ingenaaid boek
€ 12,99
In ‘Blokker’ belichten Teri van der Heijden en Barbara Rijlaarsdam het gesloten familiebedrijf achter de Blokker-winkels. Wat ging er mis binnen het bedrijf en in de familie? Na drie opeenvolgende... Meer
Thuisbezorging: op werkdagen voor 17.45 uur besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd.
Door Nicci French & Linda Broeder &...
| Gebonden boek
€ 24,99
Niet beschikbaar
Nicci French Huis vol leugens Huis vol leugens is de nieuwste literaire thriller van Nicci French, hun eerste boek na de veelbekroonde Frieda Klein-serie. De vijfenveertigjarige Neve leidt een ogensch... Meer
Dit boek is (tijdelijk) niet leverbaar
Door Elizabeth Day & Eefje Bosch...
| Ingenaaid boek
€ 22,99
Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren g... Meer
Thuisbezorging: op werkdagen voor 17.45 uur besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd.
Door Pat Barker & Eefje Bosch...
| Ingenaaid boek
€ 22,99
De Trojaanse Oorlog draaide om één vrouw, die zelf nooit aan het woord was – tot nu, in De stilte van de vrouwen van Pat Barker. Voor de lezers van Mythos van Stephen Fry. Wanneer haar stad in ha... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Een bijzonder levensverhaal
Door Baruch Kojocaru & Barbara Bulten...
| Gebonden boek
€ 18,99
De oorlog in mij is een ontroerend oorlogsportret voor de lezers van Kinderjaren van Jona Oberski. De Joodse Baruch Kojocaru groeit op in Roemenië. Als de Duitsers tijdens de Tweede Wereldoorlog zijn... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Door Fay Weldon & Ine Willems...
| Ingenaaid boek
€ 16,99
Handboek voor de afgewezen schrijver Waarom wil niemand mijn boek uitgeven? van Fay Weldon is een must voor elke beginnende schrijver die wil weten wat je níét moet doen om wél uitgegeven te worde... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.
Door Camilla Läckberg & Elina van der H...
| Ingenaaid boek
€ 11,00
In Leeuwentemmer van de Zweedse thrillerauteur Camilla Läckberg houdt de winter Fjällbacka in zijn greep. Inspecteur Patrik Hedström en zijn team werken aan een vermissingszaak van een jong meisje,... Meer
Op werkdagen voor 17.45 uur besteld: morgen kosteloos in de winkel afhalen of voor €3,95 thuisbezorgd.

Hoe zoek ik een boek?

- Let op de spelling!

- Gebruik zo min mogelijk zoekwoorden.

- Gebruik zoveel mogelijk unieke woorden.

- Geen punten, komma's of streepjes

- Specifiek boek? Zoek dan op isbn-nummer. Dit nummer is uniek en begint meestal met 978. Haal alle streepjes en spaties weg.