Koken zoals in - India

Tanja Dusy


Nederlands | 15-03-2026 | 80 pagina's

9789044770575

Hardback


  Bekijk inkijkexemplaar

15,95

 Van Dinter boeken
   Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd

   Zonder kosten afhalen in onze winkel

   Gratis parkeren voor de deur




Korte beschrijving/Annotatie

Kookboek met Indiase recepten, waaronder gerechten met vlees, vis, vegetarische bereidingen en zoete lekkernijen. Het bevat klassiekers en andere recepten zoals madras-viscurry, spinazie met paneer en mangolassi. Daarnaast zijn er foto’s en weetjes over de Indiase eetcultuur. De inhoud draait om kennismaking met smaken en gerechten uit India.

Tekst achterflap

Leer koken zoals in India met dit boekje van Deltas! Ontdek de smaken van India met vlees, vis, vegetarische gerechten of zoete lekkernijen. Laat je meevoeren naar het land van de bonte kleuren met sfeervolle foto’s en weetjes over de Indiase eetcultuur. Madras-viscurry, spinazie met paneer of mangolassi: maak kennis met bekende klassiekers of laat je verrassen door nieuwe recepten. Gebracht als een hardback-uitgave. In deze reeks vind je ook nog: Griekenland, Japan en Italië!

Details

EAN :9789044770575
Auteur : 
Uitgever :Centrale Uitgeverij Deltas
Publicatie datum :  15-03-2026
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :217 mm
Breedte :176 mm
Dikte :10 mm
Gewicht :349 gr
Status :Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd
Aantal pagina's :80
Keywords :  foto’s;india;madras-viscurry;mangolassi;recepten;spinazie met paneer;vegetarische gerechten;visgerechten;vleesgerechten;zoete lekkernijen