Assessment doen - nieuwe editie

Bas Kok-Ferry de Jongh


Nederlands | 11-01-2023 | 224 pagina's

9789000346929

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 22,99

 Van Dinter boeken
   Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd




Tekst achterflap

Veel mensen zien op tegen een assessment of psychologisch onderzoek. Niet helemaal onlogisch, want er hangt vaak veel van af. Maar met een goede voorbereiding hoeft niemand bang te zijn. Het assessment kent tal van varianten, zoals selectie-, ontwikkelings-, loopbaan- en e-assessments.

Voorbereiden heeft zin voor alle typen!

In deze geheel herziene druk kun je de IQ-test en het assessmentrollenspel oefenen, en lees je alles over het psychologisch onderzoek en de persoonlijkheidstest.

Bas Kok en Ferry de Jongh nemen al sinds 1990 assessments af. Met deze ervaring kunnen zij als geen ander advies geven over de ideale voorbereiding op assessments en psychologische tests.

Details

EAN :9789000346929
Auteur: 
Uitgever :Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Publicatie datum :  11-01-2023
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :214 mm
Breedte :140 mm
Dikte :15 mm
Gewicht :352 gr
Status :Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd
Aantal pagina's :224
Keywords :  assessment;bedrijfsleven;carriere;intermediair;iq-test;jobmarketing;kantoor;management;persoonlijkheidstest;rollenspel;solliciteren;werk