eBook

Assessment doen - nieuwe editie

Bas Kok-Ferry de Jongh


Nederlands | 03-07-2015 | 199 pagina's

9789000348848

Ebook (Epub)


  Bekijk inkijkexemplaar



Tekst achterflap

Veel mensen zien op tegen een assessment of psychologisch onderzoek. Niet helemaal onlogisch, want er hangt vaak veel van af. Maar met een goede voorbereiding hoeft niemand bang te zijn. Het assessment kent tal van varianten, zoals selectie-, ontwikkelings-, loopbaan- en e-assessments.

Voorbereiden heeft zin voor alle typen!

In deze geheel herziene druk kun je de IQ-test en het assessmentrollenspel oefenen, en lees je alles over het psychologisch onderzoek en de persoonlijkheidstest.

Bas Kok en Ferry de Jongh nemen al sinds 1990 assessments af. Met deze ervaring kunnen zij als geen ander advies geven over de ideale voorbereiding op assessments en psychologische tests.

Details

EAN :9789000348848
Auteur: 
Uitgever :Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Publicatie datum :  03-07-2015
Uitvoering :Ebook (Epub)
Taal/Talen : Nederlands
Status :Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd
Aantal pagina's :199
Keywords :  assessment;bedrijfsleven;carriere;intermediair;iq-test;jobmarketing;kantoor;management;persoonlijkheidstest;rollenspel;solliciteren;werk