Dat is knap!
Arend van Dam
Nederlands | 19-06-2018 | 96 pagina's
9789000357284
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 17,99
Tekst achterflap
Gouden combi van leren lezen en geschiedenis
Veilig leren lezen voor leerlingen uit groep 3 van de basisschool
Na het ongekende succes van Lang geleden... schreef Arend van Dam de Lang geleden...-AVI-serie, speciaal voor kinderen die dol op geschiedenisverhalen zijn. Deze bundel bevat de waargebeurde verhalen met Rembrandt (Dit ben ik), Mondriaan (Piet en de zee) en Leonardo da Vinci (Het boek van Leo) in de hoofdrollen. Vanwege het oplopende AVI-niveau is het perfect voor kinderen die net beginnen met leren lezen. Dankzij de sfeervolle illustraties van Alex de Wolf wordt leren lezen nu nóg leuker.
- Historische verhalen op niveau AVI-START en AVI-M3
- Geknipt voor het onderwijs of om zelf thuis te oefenen met lezen
Biografie
Arend van Dam debuteerde 1989 met het Pietenboek. Sindsdien heeft hij meer dan honderd kinderboeken geschreven. Als geen ander verwoordt hij maatschappelijke thema’s door middel van spannende, leerzame verhalen voor kinderen. Samen met illustrator Alex de Wolf boekte hij veel succes met de bekende serie voorleesbundels, waarvan het eerste deel, Lang geleden… bekroond werd met een Zilveren Griffel. Na het succes van de Lang geleden-serie volgde de geliefde AVI-serie Zelf lezen met Lang geleden… In 2018 verscheen het met de Archeon Thea Beckmanprijs en een Zilveren Griffel bekroonde De reis van Syntax Bosselman. In 2020 schrijft Arend van Dam het Kinderboekenweekgeschenk, met als thema 'En toen?'.
Kenmerk
3-in-1
Details
EAN : | 9789000357284 |
Uitgever : | Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum |
Publicatie datum : | 19-06-2018 |
Uitvoering : | Hardback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 227 mm |
Breedte : | 161 mm |
Dikte : | 14 mm |
Gewicht : | 388 gr |
Status : | Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd |
Aantal pagina's : | 96 |
Reeks : | Lang geleden |
Keywords : | arend van dam;avi;avi m3;avi start;avi-lezen;groep 3;lang geleden;leonardo da vinci;leren lezen;mondriaan;rembrandt van rijn;veilig leren lezen |