Chloë haakt tops en spencers

Chloë Corten


Nederlands | 12-02-2024 | 144 pagina's

9789000389155

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 27,99

 Van Dinter boeken
   Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd




Tekst achterflap

Een zelfgehaakte top of spencer voor elk seizoen

Spencers zijn helemaal terug in de mode. Je kunt nu spencers voor elk seizoen kopen. Dit kledingstuk is heel makkelijk om zelf te maken, je hoeft alleen een voor en achterpand te maken, geen moeilijke mouwen of sluitingen met knoopsgaten. Je hoeft geen hele ervaren haakster te zijn. Daardoor zijn ze extra leuk om te haken!
Chloë Corten van @_chloe.made_ laat in haar boek de veelzijdigheid zien van spencers. Het is het perfecte kledingstuk om bij verschillende gelegenheden te dragen. Je kunt ze dragen over een hemd, een jurk, je bikini, noem maar op! In het boek vind je een warme spencer met col, een luchtig gehaakte spencer voor op het strand, een party-spencer met glittertjes en een diepe halslijn, een retrospencer van granny squares en nog veel meer.
De patronen staan in verschillende maten in het boek, zodat je ze in je eigen maat kunt uitvoeren. En alle spencers worden stap voor stap beschreven. De garens die worden gebrukt zijn goed verkrijgbaar in Nederland en België.

Biografie

Chloë Corten deelt al haar designs met andere jonge haaksters en hakers op haar Instagramaccount @_chloe.made_. Je kunt haar ook nog kennen van haar deelname aan de Haakster 2020. Ze heeft haar eigen stijl: trendy, hip en jong. En ze houdt ervan om met kleuren, textuur en geometrische vormen in haar haakwerk te spelen. Chloë heeft ontwerpen uitgebracht in samenwerking met Wolplein, Yarn and Colors en Aan de haak.

Details

EAN :9789000389155
Auteur: 
Uitgever :Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Publicatie datum :  12-02-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :250 mm
Breedte :192 mm
Dikte :17 mm
Gewicht :552 gr
Status :Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd
Aantal pagina's :144
Keywords :  haakpratroon;haken;handwerken;hobby;kleding;lifestyle;patroon spencer