De Kabaalbende - Stoute Streken

Levina van Teunenbroek


Nederlands | 14-03-2024 | 128 pagina's

9789000391851

Hardback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 16,99

 Van Dinter boeken
   Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd




Tekst achterflap

Maak kabaal met de nieuwe serie van de makers van De ridder zonder billen

Op een dag rijden de kleurrijke Frietje en haar ouders in een knalgele gedeukte bus het oersaaie stadje Braverick binnen. De Bravericken weten niet wat ze zien. Al jaren volgen zij keurig de strenge regels van burgemeester Pietlut. Herrie is verboden, net zoals spelen en knoeien, en eigenlijk alles wat leuk is. Frietje en haar ouders houden echter van feest, spelletjes en vrolijkheid.

Frietje maakt al snel nieuwe vriendjes op school, en samen bedenken ze een stout plan om de stadsbewoners weer wat plezier te bezorgen in hun leven. De Kabaalbende is geboren!

De Kabaalbende - Stoute Streken is een grappig kinderboek met illustraties van Charlotte Bruijn, om voor te lezen vanaf 6 jaar of om zelf te lezen vanaf 7 jaar.


Biografie

Levina van Teunenbroek is pedagogisch werkster, verhalenvertelster en schrijfster. Haar verhalen zijn spannend, gek, soms een beetje stout, interactief, lief of grappig. Eerder schreef ze de prentenboeken De ridder zonder billen, De prins zonder billen, Het prinsesje zonder stank en De koning zonder spierballen, geillustreerd door Charlotte Bruijn. En Is dat een rover in het bos?, waarvoor Emanuel Wiemans de illustraties maakte.


Details

EAN :9789000391851
Auteur: 
Uitgever :Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Publicatie datum :  14-03-2024
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :237 mm
Breedte :177 mm
Dikte :18 mm
Gewicht :406 gr
Status :Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd
Aantal pagina's :128
Keywords :  burgemeester;grappig;juf;kabaal;kabaalbende;levina van teunenbroek;plezier;spion;stad;stout;stoute kinderen;verhuizen