School voor puppy's

Gill Lewis


Nederlands | 14-05-2024 | 160 pagina's

9789000392520

Hardback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 16,99

 Van Dinter boeken
   Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd




Tekst achterflap

Een heerlijk boek vol puppy’s

Welkom op de School voor Puppy’s! Hier leren de hondjes Bella, Max en Luna alles wat ze moeten weten om later als politiehond, hulphond, reddingshond of schaapshond te werken. Maar dat loopt in ’t honderd!

In drie korte grappige verhalen lezen we hoe Bella achter een worstendief aangaat, hoe Max zich te veel laat afleiden door ballen en hoe Luna veel te snel is om een goede schaapshond te worden. Alle drie de honden moeten bewijzen wat ze waard zijn. Puppy power!

School voor puppy’s is een kinderboek om voor te lezen vanaf 6 jaar of om zelf te lezen vanaf 7 jaar.


Biografie

Gill Lewis groeide op in Bath, Engeland. Het grootste deel van haar jeugd bracht ze door in de tuin, waar ze een kleine dierentuin en dierenziekenhuis had. Ze studeerde diergeneeskunde en werkte als dierenarts. Tegenwoordig is ze schrijver en woont ze met haar gezin in Somerset. Haar eerste kinderboek Kulanjango - mijn vogelvriend verscheen gelijk in twintig talen. Recent verscheen Wilde windeling en het moerasmonster.


Details

EAN :9789000392520
Auteur: 
Uitgever :Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Vertaler : Barbara Lampe
Publicatie datum :  14-05-2024
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :236 mm
Breedte :176 mm
Dikte :18 mm
Gewicht :564 gr
Status :Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd
Aantal pagina's :160
Keywords :  grappig;honden;hondjes;leren;politiehond;puppy's;reddingshond;schaapshond;schattig;school