Minimonsters haken

Sarah Abbondio


Nederlands | 03-04-2026 | 48 pagina's

9789000399512

Hardback


16,99

 Van Dinter boeken

   Zonder kosten afhalen in onze winkel

   Gratis parkeren voor de deur




Tekst achterflap

Schattige engerdjes om zelf te haken

Minimonsters haken bevat 26 grappige monstertjes om als amigurumi’s te haken. Het zijn schattige wezentjes met bolle ogen, slungelarmen en koddige beentjes. De beestjes kunnen gehaakt worden van alle kleine restjes garen dat je nog hebt liggen. Je gebruikt de monstertjes voor sleutelhangers, kinderwagenkettingen, versieringen aan je telefoon, tassenhangers en als kleine figuurtjes voor het poppenhuis. Of waarvoor dan ook!

Alle monsters hebben een kleurnaam, zoals Hemelsblauw, Grasgroen of Limoengeel. Ze kijken de lezer aan met hun derde oog, lachen je toe met hun scheve tandjes of zwaaien je uit met drie armen tegelijk.

Sarah Abbondio is een Deens-Zwitserse ontwerpster van haakpatronen. Ze is de auteur van de succesvolle boeken Minivogeltjes haken, Minimini’s haken en Minivisjes haken. Sarah woont in Denemarken. Je vindt haar op Instagram bij @sarahabbondio, en heeft 6500 volgers.

Biografie

Sarah Abbondio is een Deens-Zwitserse ontwerpster die al sinds haar kindertijd creatief bezig is. Ze is opgeleid als ontwerpingenieur en heeft gewerkt als onafhankelijk ontwerper en productontwikkelaar voor verschillende Deense merken. Van Sarah zijn in Nederland al vier succesvolle haakboeken verschenen.

Details

EAN :9789000399512
Auteur: 
Uitgever :Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Publicatie datum :  03-04-2026
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Nog niet verschenen
Aantal pagina's :48
Keywords :  amigurmi haken;amigurumi;amigurumi haken;haken;knuffels