Maandag 22 juli gesloten i.v.m. Daags na de Tour

De avonturen van Amina al-Sirafi


Nederlands | 26-09-2023 | 480 pagina's

9789022598726

Hardback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 25,99


 Van Dinter boeken

   Leverbaar bij onze leverancier

   Zonder kosten afhalen in onze winkel

   Verzendkosten €4,50, Vanaf €25,- gratis




Tekst achterflap

Een betoverende nieuwe fantasytrilogie voor de fans van Sarah J. Maas, Holly Black, Chloe Gong én natuurlijk S.A. Chakraborty zelf

Amina Al-Sirafi zou tevreden moeten zijn. Tijdens haar legendarische carrière als een van de beruchtste piraten van de Indische Oceaan heeft ze achterbakse schurken, wraakzuchtige koopmansprinsen, verschillende echtgenoten en een echte demon overleefd. Nu kan ze zich samen met haar familie terugtrekken voor een rustig leven.

Maar wanneer ze wordt opgespoord door de obsceen rijke moeder van een voormalig bemanningslid, krijgt ze een baan aangeboden die geen enkele bandiet ooit zou kunnen weigeren: de ontvoerde dochter van haar kameraad opsporen in ruil voor een koninklijk bedrag. Ze krijgt de kans om een laatste avontuur te beleven op haar geliefde schip de Marawati, recht te doen aan een oude vriend en een fortuin te verdienen dat de toekomst van haar familie voor altijd veilig zou stellen. Het lijkt zo’n voor de hand liggende keuze dat het wel Gods wil móét zijn.

Hoe dieper Amina in dit avontuur duikt, hoe duidelijker het wordt dat er meer achter deze klus en de verdwijning van het meisje schuilgaat dan haar is verteld. Want het is een risico om een legende te willen zijn, een laatste kans op glorie te willen en net wat meer kracht te willen bemachtigen... het zou haar wel eens haar ziel kunnen kosten.

Pers en boekverkopers

‘Dit is zo’n mooie ode aan de Midden-Oosterse cultuur en sluit prachtig aan bij de folklore. Ook een groot compliment aan de vertalers, die de magie van de bladzijden laten spatten. Ik raad het met heel mijn hart aan.’ Sasha Haasnoot, boekhandel Paagman, Delft

‘Een boek vol politieke complotten, klassenverschillen, oude vetes en onthullingen.’ Boekenkrant YA

‘Dompel je onder in een wereld van wezens en daêva’s en sluit de heerlijke en soms gruwelijke personages in je hart. Genieten.’ Hans Loeve, boekhandel Riemer, Amersfoort

Biografie

S.A. Chakraborty studeerde geschiedenis van het Midden-Oosten en Internationale betrekkingen in de Verenigde Staten en Egypte. Niet veel later schreef ze de Daêvabad-trilogie, die internationale bestsellers werden. Haar boeken zijn vertaald in meer dan twaalf landen en werden genomineerd voor meerdere prijzen. Ze woont in New Jersey samen met haar man en kinderen.

Details

EAN :9789022598726
Auteur: 
Uitgever :Meulenhoff Boekerij B.V.
Vertaler : Vertaalzusjes
Publicatie datum :  26-09-2023
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :235 mm
Breedte :163 mm
Dikte :43 mm
Gewicht :830 gr
Status :Leverbaar bij onze leverancier
Aantal pagina's :480
Reeks :  Schip Marawati
Keywords :  familie;historische fantasy;liefde;piraat;romantiek;sterke vrouw