De vrouw die haar stoute schoenen zocht

Cecelia Ahern


Nederlands | 17-04-2020 | 288 pagina's

9789024584895

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 20,99

 Van Dinter boeken
   Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd




Korte beschrijving/Annotatie

Cecelia Ahern, bestsellerauteur van o.a. P.S. I Love You, is terug met de verhalenbundel De vrouw die haar stoute schoenen zocht. Een feest voor de liefhebbers van Jojo Moyes en Nicholas Sparks!

Tekst achterflap

Met De vrouw die haar stoute schoenen zocht heeft Cecelia Ahern een onvergetelijke, sprankelende en fantasierijke verhalencollectie gemaakt. De verhalen gaan over de intiemste, persoonlijkste momenten in het leven van een vrouw – wanneer je overweldigd wordt door verlangen of schuldgevoelens, wanneer je je geïntimideerd of onzichtbaar voelt. Cecelia Ahern onderzoekt de eindeloze manieren waarop vrouwen door tegenspoed heen breken met humor, vindingrijkheid en mededogen. Wat gebeurt er dan en hoe vinden ze een weg daaruit? Het is een verfrissende bundel waarin de auteur haar fantasie de vrije loop laat en de vrouw van nu op een bijzondere manier laat spreken. ‘Een indrukwekkende, hedendaagse en vermakelijke collectie.’ The Observer ‘Vindingrijk en ingenieus, met een buiging naar het werk van Angela Carter en Margaret Atwood.’ Stylist

Recensie/Quote

‘Het is een boek dat uitdaagt om percepties te veranderen en obstakels te overwinnen.’

Biografie

Cecelia Ahern werd wereldberoemd met de bestseller P.S. I Love You, dat verfilmd werd met Hillary Swank en Gerard Butler. Haar boeken gingen al meer dan 25 miljoen keer over de toonbank, in meer dan 40 landen.

Details

EAN :9789024584895
Auteur: 
Uitgever :Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij
Vertaler : Danielle Stensen
Publicatie datum :  17-04-2020
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :215 mm
Breedte :140 mm
Dikte :23 mm
Gewicht :365 gr
Status :Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd
Aantal pagina's :288