De erfgenamen

Anna Hope


Nederlands | 01-07-2025 | 424 pagina's

9789026369094

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 24,99

 Van Dinter boeken
   Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd




Korte beschrijving/Annotatie

Succession meets Downton Abbey in een meesterlijke roman over familie en nalatenschap met als setting een klassiek Engels landhuis.

Tekst achterflap

In deze grootse familiesaga komt de familie Brooke bijeen in hun achttiende-eeuwse landhuis in Sussex, Engeland voor de begrafenis van de pater familias, Philip: vader, grootvader, echtgenoot, landeigenaar, voormalig hippie, filantroop, en het middelpunt om wie alle andere familieleden heen cirkelden. Zijn oudste dochter, Frannie, droomt ervan het landgoed te laten verwilderen en aan de natuur terug te geven - een laatste poging iets tegen de klimaatverandering te doen. Milo wil het landgoed ombouwen tot een luxueus verblijf voor de allerrijksten. Beiden geloven dat hun eigen plan is goedgekeurd door hun vader en dat leidt tot spanningen. Isa, de jongste dochter, heeft haar vader altijd een egoïst gevonden en is alleen teruggekeerd om te ontdekken of haar huwelijk barsten vertoont vanwege een oude liefde op het landgoed. Weduwe Grace vraagt zich af of ze na een liefdeloos huwelijk van vijftig jaar eindelijk voor zichzelf kan gaan kiezen. En dan is er Clara, net aangekomen uit Amerika, die een geheim heeft dat al hun dromen dreigt te vernietigen.

‘Ze jongleert behendig met bovengenoemde intriges en plotwendingen en nog een paar meer.’ – Het Parool

‘Grote dromen en botsende belangen, daar is deze heerlijke familiesaga van doordrenkt.’ – Margriet

‘Hope schetst kleurrijke, meestal net niet clichématige personages.’ – Het Parool

‘Hope jongleert behendig met alle intriges en plotwendingen’ – Het Parool

'Downton Abbey meets Succession, inclusief de bijbehorende jaloezie en spreekwoordelijke lijken die maar uit de kast blijven komen.'
– LINDA

‘minstens net zo goed als Verwachting’ – LINDA.nl

‘Grote dromen en botsende belangen, daar is deze heerlijke familiesaga van doordrenkt.’ – Margriet

‘De uitgebalanceerde stijl van de schrijfster zorgt ervoor dat je als lezer langzaam maar heel zeker en zonder dat ze je loslaat, deze vraag onder ogen ziet: wie zijn de erfgenamen van onze planeet?’ * * * * – De Limburger

‘Anna Hope dient de verwikkelingen rond een erfenisdrama verrukkelijk op.’ – Trouw

Boek van de maandag’ – Mezza

‘Een heerlijk vakantieboek vol familiezeer.’ – Mezza

‘Anna Hope beschrijft de geschiedenissen en het decor zo detailleerd dat het erom smeekt verfilmd te worden.’ – Mezza

‘Het broeit van het begin tot het eind’ – Mezza

Hope beschrijft de verhoudingen bloemrijk.’ – Mezza

‘sterke plotwendingen.’ – Mezza

‘een meeslepend familie-epos waar de lezer van zal genieten’* * * * – Hebban

Biografie

Anna Hope (1974) werd geboren in Manchester, studeerde aan de universiteit van Oxford en woont tegenwoordig in Sussex. Ze brak door met Verwachting. Daarna verscheen De witte rots. Naast romanschrijver is ze acteur.

Details

EAN :9789026369094
Auteur: 
Uitgever :Ambo/Anthos B.V.
Vertaler : Gerda Baardman
Publicatie datum :  01-07-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :215 mm
Breedte :138 mm
Dikte :36 mm
Gewicht :520 gr
Status :Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd
Aantal pagina's :424