Vlinders in m'n hoofd
Jeroen Kleijne
Nederlands | 10-02-2026 | 432 pagina's
9789038816395
Paperback / softback
29,99
Nog niet verschenen, beschikbaar op 10/02/2026
Zonder kosten afhalen in onze winkel
Gratis parkeren voor de deur
Tekst achterflap
Artiesten, songwriters en andere insiders delen in Vlinders in m’n hoofd de bijzondere verhalen achter Nederlandse liefdesliedjes. Honderd recente nummers, nederpopklassiekers én verborgen pareltjes die de luisteraar recht in het hart hebben geraakt. Tijdens een onvergetelijk liveoptreden, gewoon onderweg in de auto of op dat ene feest waar iemand zomaar naar je lachte. Ineens kreeg een liedje een diepere betekenis, door die perfecte combinatie van woorden en muziek die precies samenviel met dat magische moment. Liefdesliedjes zijn tenslotte een onmisbaar onderdeel van de soundtrack van het leven.
Met medewerking van onder anderen Thomas Acda, Willeke Alberti, Frank Boeijen, Diggy Dex, Goldband, Ernst Jansz, Gotu Jim, Kenny B., Daniël Lohues, Huub van der Lubbe, Lucky Fonz III, Guus Meeuwis, Paul de Munnik, Nielson, Maaike Ouboter, Edsilia Rombley, Frédérique Spigt, Spinvis, Van Dik Hout en Yentl en De Boer
Biografie
Jeroen Kleijne (1965) werkt als freelance journalist en schrijver. Hij heeft interviews, reportages en achtergrondverhalen gemaakt voor onder meer Psychologie Magazine, Volkskrant Magazine en de varagids. Samen met actrice Margôt Ros schreef hij Hersenschorsing (2020) en de vrolijke romanserie Zeg maar Agaath (2022), Agaath gaat viraal (2023) en Alles voor Agaath (2025). Kleijne publiceerde verder twee sportbiografieën en De draad weer oppakken (2017), een boek over rouw- en traumaverwerking.
Details
| EAN : | 9789038816395 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Publicatie datum : | 10-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Status : | Nog niet verschenen |
| Aantal pagina's : | 432 |