Camino
Graeme Simsion-Anne Buist
Nederlands | 22-05-2023 | 384 pagina's
9789041715005
Paperback / softback
€ 10,00
Korte beschrijving/Annotatie
Er wordt gezegd dat de Camino je verandert...
Tekst achterflap
Een feelgoodroman over vriendschap, familie, liefde en de grote uitdagingen van het leven. Wat maakt het leven de moeite waard? En wat is het verschil tussen het leven dat je leeft en het leven dat je kiest? Zoë en Martin zijn beiden in het schilderachtige Cluny en om een nieuwe start te maken, gaan ze - alleen - de lange weg afleggen naar Santiago de Compostela over de beroemde Camino. De pelgrimsroute die je de kans geeft een nieuwe versie van jezelf te vinden. Maar kunnen deze twee heel verschillende mensen ook elkaar vinden?
Recensie/Quote
Na Het Rosie Project opnieuw een roman die je raakt.
Biografie
Graeme Simsion (Author)
Graeme Simsion (1956) brak door met de internationale bestseller Het Rosie Project. Met zijn vrouw Anne Buist, ook schrijver, maakte hij de tocht van Cluny naar Santiago de Compostela, en ze besloten samen een roman te schrijven over deze ervaring.
Anne Buist (Author)
Anne Buist is de vrouw van auteur Graeme Simsion. Ze maakten samen de tocht van Cluny naar Santiago en ze besloten over die ervaring samen de roman Camino te schrijven.
Details
EAN : | 9789041715005 |
Uitgever : | Uitgeverij Rainbow bv |
Publicatie datum : | 22-05-2023 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 190 mm |
Breedte : | 121 mm |
Dikte : | 23 mm |
Gewicht : | 258 gr |
Status : | Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd |
Aantal pagina's : | 384 |
Keywords : | pelgrimstocht;santiago de compostela |