Het social media boekje

Jeffrey Gitomer


Nederlands | 29-10-2011 |

9789043023733

Hardback


€ 19,95

 Van Dinter boeken
   Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd




Tekst achterflap

Gebruik social media om jezelf en je product te promoten en te verkopen!

Zakelijke social media zijn de beste, goedkoopste en meest directe manier van de afgelopen honderd jaar om te communiceren met klanten. Door de voordelen van Facebook, LinkedIn, Twitter en YouTube volledig te benutten, kun je je bedrijf promoten en laten groeien, beter dan je concurrenten en beter dan de economie in het algemeen. Het is nu niet het moment om het rustiger aan te doen. Het is
nu ook niet het moment om je druk te maken over een paar negatieve commentaren van klanten. Nu is het moment om de kansen te benutten, je concurrenten te verslaan en marktleider te worden. Zakelijke social media zullen je helpen je merkbekendheid te vergroten, je reputatie te vestigen en je bankrekening te laten groeien. Begin daar niet morgen mee, maar begin daar vandaag nog mee!

Jeffrey Gitomer is auteur van de bestsellers Het rode boekje voor verkopers en Het zwarte boekje voor netwerkers. Zijn column Sales Moves wordt elke week door
meer dan 4 miljoen mensen gelezen en zijn e-zine Sales Caffeine wordt bij 500.000 abonnees over de hele wereld bezorgd. De klanten van Gitomer zijn onder meer Coca-Cola, BMW, IBM.

Details

EAN :9789043023733
Auteur: 
Uitgever :MainPress B.V.
Publicatie datum :  29-10-2011
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :198 mm
Breedte :141 mm
Dikte :17 mm
Gewicht :357 gr
Status :Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd