Sokken haken à la Sascha
Sascha Blase-Van Wagtendonk
Nederlands | 22-10-2019 | 128 pagina's
9789043921688
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 22,99
Korte beschrijving/Annotatie
Sokken haken in plaats van breien, het kán. In dit boek staan haakpatronen voor heerlijke huis- en yoga sokken voor de hele familie. Van mini babysokjes, tot grote mannen sokken. Eenvoudig te haken.
Tekst achterflap
Eindelijk kun je nu zelf mooie en comfortabele sokken haken met een haaknaald en sokkenwol!
Sokken haken à la Sascha staat boordevol patronen voor prachtige (huis)sokken - Heerlijk rekbaar en zacht. De patronen zijn gemakkelijk te volgen voor iedereen die de basis van het haken beheerst. Daarnaast zijn ze ontzettend leuk om te maken! Voor je het weet heb je een kast vol gehaakte sokken voor het hele gezin, want de patronen zijn uitgeschreven voor alle maten.
Natuurlijk vind je in dit boek ook een uitgebreide toelichting op de gebruikte technieken, informatie over garens en materialen, en nog veel meer inspiratie en tips.
Biografie
Sascha Blase-van Wagtendonk is onder andere bekend van haar eerdere boeken 'Gehaakte lappenloppen' en 'kant haken' en haar haakwebsite 'À la Sascha'.
Details
EAN : | 9789043921688 |
Uitgever : | VBK Media |
Publicatie datum : | 22-10-2019 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 239 mm |
Breedte : | 170 mm |
Dikte : | 15 mm |
Gewicht : | 388 gr |
Status : | Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd |
Aantal pagina's : | 128 |
Keywords : | haken;sokken |