Leuke verhalen om zelf te lezen

Pieter Van Oudheusden-Reine De Pelseneer


Nederlands | 15-03-2023 | 72 pagina's

9789044764123

Hardback


  Bekijk inkijkexemplaar

12,50

 Van Dinter boeken
   Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd

   Zonder kosten afhalen in onze winkel

   Gratis parkeren voor de deur




Korte beschrijving/Annotatie

Bundel met drie humoristische, geïllustreerde verhalen op AVI-niveau M4, bedoeld om leesvaardigheid te oefenen bij kinderen met enige leeservaring. De teksten gaan over Eefje die vampier wil worden, Loes die niet in Jans boomhut mag en een drieling die een eigen circus begint. De uitgave is gericht op zelfstandig of begeleid lezen in het midden van het tweede leerjaar/groep 4, met nadruk op leesmotivatie en vlotter leren lezen.

Tekst achterflap

Dit boek werd speciaal samengesteld voor kinderen met al enige leeservaring en is ideaal om op een leuke manier de leesvaardigheid te stimuleren. Het bevat drie grappige verhalen: over Eefje die een stoere vampier wil worden, over Loes die niet in de boomhut van Jan mag en over een drieling die een eigen circus opstart. De kleurrijke illustraties maken het nóg leuker om veel te oefenen. En wie veel oefent, leest elke keer een beetje vlotter. Zo wordt lezen een echt feest!

Leuke teksten op AVI-niveau M4 (AVI 4)
Geschikt voor voor kinderen in het midden van het tweede leerjaar/groep 4

Details

EAN :9789044764123
Auteur : 
Uitgever :Centrale Uitgeverij Deltas
Publicatie datum :  15-03-2023
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :214 mm
Breedte :160 mm
Dikte :14 mm
Gewicht :312 gr
Status :Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd
Aantal pagina's :72
Reeks :  Leesfeest
Keywords :  avi-niveau m4;boomhut;circus;drie verhalen;drieling;eefje;eerste leesboekjes;groep 4;illustraties;loes;tweede leerjaar;vampier