De Cleopatra's

Lloyd Llewellyn-Jones


Nederlands | 18-06-2024 | 352 pagina's

9789046832929

Hardback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 34,99

 Van Dinter boeken
   Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd




Tekst achterflap

'Een meeslepende geschiedenis.' The Sunday Times over De Perzen

Er was niet één Cleopatra, er waren nog zes andere Egyptische koninginnen met die naam. De Cleopatra's waren Griekssprekende afstammelingen van Ptolemaeus, de generaal die samen met Alexander de Grote Egypte veroverde. Deze koninginnen waren nauw verwant als moeders, dochters, zusters, halfzusters en nichtjes. Ze hadden de absolute macht en regeerden met de listige inzet van geheimzinnige rituelen en weelderige spektakels. Ze omzeilden politieke onrust en intriges aan het hof, en voerden het bevel over legers in de strijd.
Met deze fascinerende biografie van de zeven Cleopatra's krijgen deze buitengewone vrouwen een verdiende plaats tussen de belangrijkste figuren in de wereldgeschiedenis.

Biografie

Loyd Llewellyn-Jones bekleedt de leerstoel Oude Geschiedenis aan de University of Cardiff en is directeur van het Ancient Iran Program aan het British Institute of Persian Studies. Hij publiceerde boeken over diverse historische onderwerpen. Bij Nieuw Amsterdam verscheen De Perzen.

Details

EAN :9789046832929
Auteur: 
Uitgever :Park Uitgevers
Vertaler : Aad Janssen - Pon Ruiter
Publicatie datum :  18-06-2024
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :236 mm
Breedte :161 mm
Dikte :32 mm
Gewicht :687 gr
Status :Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd
Aantal pagina's :352