De 10 vaardigheden van mediation

Hein van Meeteren


Nederlands | 23-10-2019 | 192 pagina's

9789047003571

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

21,99

 Van Dinter boeken
   Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd

   Zonder kosten afhalen in onze winkel

   Gratis parkeren voor de deur




Korte beschrijving/Annotatie

Van structuur tot emoties: leer de 10 vaardigheden om conflicten te bemiddelen en spanningen om te zetten in oplossingen.

Tekst achterflap

In De 10 vaardigheden van mediation beschrijft Hein van Meeteren tien onmisbare vaardigheden bij bemiddeling bij conflicten. Het boek is geschreven voor managers, bestuurders en leidinggevenden die door hun werk veelvuldig in aanraking komen met interne en externe conflicten en spanningen. Vaardigheden die aan de orde komen zijn: weten te sturen én los te laten; een heldere gespreksstructuur aanbrengen en bewaken; jezelf met gezag en geloofwaardigheid neerzetten; de onpartijdigheid nauwgezet bewaken; goede omgang met agressie en emotionele uitbarstingen; onderhandelen als onderdeel van het mediationgesprek; onderliggende zorgen, behoeften en belangen aan de oppervlakte brengen.

Biografie

Hein van Meeteren (1950) is Jurist, Politiek Filosoof en auteur. Hij heeft een zelfstandige Mediationpraktijk in Amsterdam. Hij is vrijwilliger bij Beter Buren (buurtbemiddeling) en De Verzoenkamer in Amsterdam.

Details

EAN :9789047003571
Auteur: 
Uitgever :Atlas Contact, Uitgeverij
Publicatie datum :  23-10-2019
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :200 mm
Breedte :125 mm
Dikte :17 mm
Gewicht :231 gr
Status :Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd
Aantal pagina's :192