De opvoeders
Stine Jensen-Frank Meester
Nederlands | 18-11-2019 | 248 pagina's
9789048855483
Paperback / softback
€ 26,99
Korte beschrijving/Annotatie
Het complete opvoedboek met adviezen van de grote denkers
Tekst achterflap
Talloze boeken en opvoedgoeroes schetsen een spookbeeld: we zijn geneigd onze kinderen te veel te verwennen. Een generatie verwende prinsessen en kleine keizers groeit op zonder manieren. Het getwijfel van de hedendaagse ouder leidt tot een nieuwe opvoedcrisis in de samenleving: het zogenaamde 'schippersyndroom'. Frank Meester en Stine Jensen reiken een filosofisch handvat aan voor de geplaagde ouder. Welke relevante inzichten kun je van grote denkers opsteken?
Recensie/Quote
De opvoeders is een zeer toegankelijk boek over opvoeden en wat daar door de eeuwen heen zoal over is gedacht en beweerd. [...] De 'schippermethode' die aan het einde van het boek puntsgewijs wordt besproken, is niet alleen interessant voor ouders, maar ook gewoon voor iedereen die overvallen wordt door ernstige twijfel.
Biografie
Frank Meester (getrouwd, 2 tienerzonen) & Stine Jensen (gescheiden, 1 dochter van 6) zijn beiden filosoof en ervaringsdeskundige. Met humor en zelfspot banen ze zich een weg door het opvoeddoolhof om het juiste midden te vinden. Want wanneer doe je het goed als ouder? In De Opvoeders reiken Stine en Frank een filosofisch handvat aan voor de geplaagde ouder.
Details
EAN : | 9789048855483 |
Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
Publicatie datum : | 18-11-2019 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 228 mm |
Breedte : | 150 mm |
Dikte : | 23 mm |
Gewicht : | 403 gr |
Status : | Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd |
Aantal pagina's : | 248 |