Het doldwaze leven van Coco Pinchard

Robert Bryndza


Nederlands | 04-07-2025 | 336 pagina's

9789049205591

Paperback / softback


€ 20,99

 Van Dinter boeken




Tekst achterflap

Voor de lezers van Helen Fielding, Sophie Kinsella, en natuurlijk die van Bryndza zelf

Na een tumultueuze scheiding heeft Coco Pinchard een nieuwe liefde gevonden in haar knappe vriend Adam. Haar auteurscarrière zit in de lift en ze heeft twee fantastische (en enigszins excentrieke) vrienden bij wie ze altijd terechtkan. Coco leert zelfs omgaan met haar verschrikkelijke ex-schoonmoeder Ethel, die het– ondanks de scheiding – nog steeds nodig vindt om al Coco’s levenskeuzes te bekritiseren, en dan vooral die om samen te gaan wonen met Adam.

Het ergste is dat Ethel nog gelijk krijgt ook! Enkele uren voor Adam bij Coco in zal trekken, zet hij met een briefje een punt achter hun relatie en verdwijnt hij. Maar als hij denkt dat Coco zich daar stilletjes bij neerlegt, heeft hij het mooi mis. Ze is ervan overtuigd dat er meer achter zijn plotselinge beslissing zit en is vastberaden de échte reden te achterhalen en Adam terug te krijgen.

Biografie

De Britse Robert Bryndza woont afwisselend in Slowakije en Spanje. Zijn thrillerdebuut Het meisje in het ijs, het eerste deel met Erika Foster, werd een wereldwijde bestseller. Hij schreef ook de Kate Marshall-serie en de standalone Stille angst. Naast thrillers schrijft hij ook een romanserie met Coco Pinchard in de hoofdrol. Van zijn boeken werden al miljoenen exemplaren verkocht.

Details

EAN :9789049205591
Auteur: 
Uitgever :Meulenhoff Boekerij B.V.
Vertaler : Monique Eggermont - Frouke van Es
Publicatie datum :  04-07-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Nog niet verschenen
Aantal pagina's :336
Reeks :  Coco Pinchard
Keywords :  coco pinchard;erika foster;het geheime leven van;kate marshall;kerstmis met coco;sterke vrouw