Theo in Golden

Allen Levi


Nederlands | 11-06-2026 | 400 pagina's

9789049211929

Hardback


  Bekijk inkijkexemplaar

22,99

 Van Dinter boeken

   Zonder kosten afhalen in onze winkel

   Gratis parkeren voor de deur




Tekst achterflap

Op een lenteochtend arriveert een vreemdeling in het kleine zuidelijke stadje Golden. Niemand weet waar hij vandaan komt, of waarom hij in Golden is.

Als Theo in het stadje Golden arriveert, wordt hij al snel een vaste bezoeker van het lokale koffietentje. Daar raakt hij in de ban van de portretten die er aan de muren hangen. Hij ontdekt dat ze zijn geïnspireerd op de bezoekers van het café en besluit de portretten een voor een te kopen en te schenken aan de geportretteerden. Theo laat een blijvende indruk achter op de mensen die hij ontmoet: hij luistert naar hun verhalen, sluit vriendschappen, en verandert hun levens voor altijd.

De inwoners van Golden sluiten de vriendelijke, mysterieuze vreemdeling in hun hart. Maar hoewel hij zijn buren steeds beter leert kennen, blijft de man zelf een mysterie. Wie is Theo echt en wat komt hij doen in Golden?

In de pers

Theo in Golden is een van mijn favoriete boeken van het jaar. Het is ook het boek waarin mijn lievelingscitaat staat: “Alles wat goed of succesvol is, is met liefde gemaakt.”’ Oprah Winfrey

‘Een bijna zeventigjarige debutant schreef dé hit van het jaar.’ The Washington Post

‘Met elke ontmoeting tussen Theo en de inwoners van Golden wordt een verhaal verteld, een vriendschap geboren, een leven voorgoed veranderd. De thema’s van dit boek – vriendelijkheid, hoop en vrijgevigheid – voelen als balsem in deze turbulente tijden.’ Sean deLone, Amerikaanse redacteur van Theo in Golden

Theo in Golden stond een week na publicatie al bekend als de nieuwe Middernachtsbibliotheek.’ People

Biografie

Allen Levi is een fenomeen. Hij publiceerde Theo in Golden in eigen beheer en verkocht 170.000 exemplaren. Inmiddels is het boek een wereldwijde #1 bestseller, verschijnt het in ruim 30 talen, is er een Hollywood filmdeal en hebben miljoenen lezers zijn personages lief.

Details

EAN :9789049211929
Auteur : 
Uitgever :Meulenhoff Boekerij B.V.
Vertaler : Sabine Mutsaers
Publicatie datum :  11-06-2026
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :238 mm
Breedte :158 mm
Dikte :35 mm
Gewicht :756 gr
Status :Nog niet verschenen
Aantal pagina's :400