Plenty
Yotam Ottolenghi
Nederlands | 26-01-2021 | 288 pagina's
9789059563797
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 34,99
Tekst achterflap
Verkozen tot een van de 10 'Beste Kookboeken Aller Tijden' door de luisteraars van Etenstijd!, de razend populaire podcast van Yvette van Boven en Teun van de Keuken
120 originele gerechten die stuk voor stuk bewijzen dat je voor een heerlijk gerecht meer dan genoeg hebt aan groenten, peulvruchten, granen en paddenstoelen!
Plenty is een feest van smaken, kleuren en texturen. De succesvolle Londense traiteur en restaurateur Yotam Ottolenghi verzamelde in dit boek 120 originele gerechten, die stuk voor stuk bewijzen dat je voor een heerlijk gerecht meer dan genoeg hebt aan groenten, peulvruchten, granen en paddenstoelen.
Met Plenty introduceerde Ottolenghi een geheel nieuwe en spannende keuken, met tot dan toe relatief onbekende ingrediënten. Inmiddels zijn er ruim 150.000 exemplaren van het boek verkocht en is Ottolenghi een begrip geworden.
Biografie
Yotam Ottolenghi is auteur en chef van de Ottolenghi Deli's en de restaurants NOPI en ROVI in Londen.
Hij is volgens velen de man die zelfs broccoli sexy wist te maken en het gebruik van sumak, za'atar en granaatappelpitten in de keuken introduceerde, tot in alle uithoeken van ons land.
Hij schrijft een wekelijkse column in het magazine van The Guardian en heeft 8 succesvolle kookboeken op zijn naam staan: Plenty en Plenty More (zijn verzameling vegetarische recepten); Ottolenghi: Het kookbook en Jeruzalem, met co-auteur en zakenpartner Sami Tamimi; Nopi, Sweet en de enorme bestseller Simpel. Samen met co-auteur Ixta Belfrage schreef hij zijn meest recente boek Flavour.
Details
EAN : | 9789059563797 |
Uitgever : | Park Uitgevers |
Vertaler : | Hennie Franssen-Seebregts |
Publicatie datum : | 26-01-2021 |
Uitvoering : | Hardback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 277 mm |
Breedte : | 201 mm |
Dikte : | 32 mm |
Gewicht : | 1222 gr |
Status : | Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd |
Aantal pagina's : | 288 |