Bollebelly's haken
Jessica Harmsma
Nederlands | 20-04-2022 | 96 pagina's
9789077330357
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 20,99
Tekst achterflap
Bollebelly's haken
Maak kennis met de gezellige ronde figuren van Jessica Harmsma, ontwerpster onder de naam JesStijl. Het zijn leuke originele amigurumi met bolle buikjes en stevige schoenen of laarzen. In dit boek vind je dertien verschillende gehaakte Bollebelly’s: een jongen en meisje, een kip, een konijn, een paddenstoel, een egel, een eekhoorn en een vlinder, maar ook een pinguin en een ijsbeer.
Ze hebben allemaal hun eigen karakter. De Bollebelly jongen vindt zichzelf heel erg stoer met zijn jeans met bretels, maar het meisje durft veel meer dan hij. De kip heeft een prachtige verenkuif en de vlinder heeft mooie, kleurrijke vleugels. De ijsbeer kijkt je heel wijs aan door zijn bril. En de eekhoorn is trots op zijn dikke staart. Alle dieren dragen stevige schoenen of laarzen met vrolijk gekleurde veters. Door die schoenen kunnen ze zelfstandig staan.
De Bollebelly’s zijn ongeveer 25 cm hoog. Jessica beschrijft stap voor stap hoe je ze zelf kunt haken.
Jessica Harmsma ontwerpt vrolijke haakpatronen en is actief op social media onder de naam JesStijl.
Biografie
Jessica Harmsen ntwerpt haakpatronen onder de naam Jesstijl. Ze maakt leuke en vrolijke ontwerpen met een heel eigen stijl. Ze heeft een Faceboekgroep Jesstijltjes, waar haaksters hun gehaakte amigurumi van Jessica aan elkaar laten zien en hun ervaringen delen.
Details
EAN : | 9789077330357 |
Uitgever : | Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum |
Publicatie datum : | 20-04-2022 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 229 mm |
Breedte : | 190 mm |
Dikte : | 11 mm |
Gewicht : | 341 gr |
Status : | Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd |
Aantal pagina's : | 96 |
Keywords : | amigurumi;dierenknuffels;haken;knuffels;speelgoed;zelf maken |