Ishvara in je leven
Swami Dayananda
Nederlands | 08-12-2020 | 84 pagina's
9789078555179
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 14,50
Tekst achterflap
Er is niet één God, er zijn niet vele goden, er is enkel God. Deze Vedische visie op God (Īśvara) geeft ons een fundamenteel andere kijk op onszelf en de wereld. Swami Dayananda laat in dit boek zien hoe het begrijpen van de aard van Īśvara de weg is naar een emotioneel volwassen en gelukkig leven.
Hij ontvouwt hoe we het absolute vertrouwen, dat we als kind in onze ouders hadden, kunnen terugvinden door ons gewaar te worden van Īśvara als de intelligente orde die alles doordringt. Zo brengen we Īśvara in ons leven.
Swami Dayananda Saraswati (1930-2015) was een vooraanstaand Advaita Vedanta-leraar in de lijn van Ādi Śaṅkara. Vol compassie onderwees Swami Dayananda ruim vijftig jaar Vedanta aan iedereen die de waarheid van het zelf en de wereld wilde begrijpen. Dit boek is een bewerkt transcript van een serie lezingen over Īśvara.
Details
EAN : | 9789078555179 |
Uitgever : | Uitgeverij Viveki |
Vertaler : | Manon van Dijk-Hullegie - Rommert van Dijk |
Publicatie datum : | 08-12-2020 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 201 mm |
Breedte : | 136 mm |
Dikte : | 7 mm |
Gewicht : | 122 gr |
Status : | Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd |
Aantal pagina's : | 84 |
Keywords : | advaita;advaita vedanta;hindoeïsme;vedanta |