Ultra
Jolanda Linschooten
Nederlands | 28-07-2023 | 304 pagina's
9789083344522
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 24,50
Korte beschrijving/Annotatie
Avonturier en ultraloper Jolanda Linschooten loopt in een jaar tijd de meest extreme ultratrails ter wereld.
Tekst achterflap
Een jaar lang volledig in het teken van ultratrails. Dat was de droom van Jolanda Linschooten. Ze maakte een wishlist met daarop de meest extreme trailruns ter wereld: de Marathon des Sables, de Ultratrail Mont Blanc, de Diagonale des Fous en de Bob Graham Round. Stuk voor stuk langer dan 100 kilometer dwars door de zinderende woestijn, door het hooggebergte, over een tropisch vulkaaneiland en in potdichte mist. Ultratrails die grenzen aan het menselijk uithoudingsvermogen, maar afzien is niet wat haar drijft. ‘Licht en soepel blijven, met de lichtvoetigheid van een gems en het uithoudingsvermogen van een wolf. Zowel fysiek als mentaal.’
Jolanda Linschooten is beroepsavonturier, auteur en fotograaf. Ze behaalde podiumplaatsen bij internationale ultralopen en bergraces, maakt unieke wildernisexpedities en publiceerde hierover diverse boeken.
(Ultra verscheen eerder als Eenzame uren bij Karakter uitgevers en bij Brave New Books).
Recensie/Quote
‘Een mooi, vlot verteld verhaal.’
Slogan/Promotie
Vol persoonlijke ervaringen, wijsheid en inspiratie.
Biografie
Jolanda Linschooten is beroepsavonturier, auteur en fotograaf. Ze behaalde podiumplaatsen bij internationale ultralopen en bergraces, maakt unieke wildernisexpedities en publiceerde hierover diverse boeken.
Details
EAN : | 9789083344522 |
Uitgever : | Vrije Uitgevers, De |
Publicatie datum : | 28-07-2023 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 227 mm |
Breedte : | 151 mm |
Dikte : | 25 mm |
Gewicht : | 443 gr |
Status : | Dit boek wordt geprint. Mogelijk langer levertijd |
Aantal pagina's : | 304 |
Keywords : | berglopen;bergsport;extreme sports;halve marathon egmond;hardlopen;la réunion;marathon des sables;ultra trail mont blanc;ultralopen |