€ 15,00
Korte beschrijving/Annotatie
FC de Rebellen van Rick van Leeuwen is een brutaal en hilarisch voetbalboek over het populairste oud-voetballersteam van Nederland. Met verhalen vanuit de kleedkamer, de dug-out én de groepsapp.
Tekst achterflap
FC de Rebellen van auteur Rick van Leeuwen is een verrassende, onthullende en vaak hilarische schets van de gang van zaken bij Nederlands meest rebelse voetbalselectie. Met rollen voor John de Wolf, Andy van der Meijde, Ricky van den Bergh, Glenn Helder, Romano Denneboom en vele anderen. Auteur Rick van Leeuwen volgde het gelegenheidsteam een aantal jaar, wordt inmiddels beschouwd als one of the guys, en schreef dit geweldige boek vol reportages, anekdotes, portretten en interviews.
FC de Rebellen onthult hoe het eraan toegaat achter de schermen, met beelden en situaties die eigenlijk niet voor vreemde ogen bestemd zijn: vanuit de kleedkamer, de dug-out, tijdens de derde helft én in de groepsapp. Het is het echte verhaal over de voetbalwereld, van binnenuit, verteld door oud-profs die alles hebben meegemaakt, op elk denkbaar niveau. Een musthave voor elke voetbalfan!
‘Dit kan niet in het boek.’ – anoniem, FC de Rebellen
Biografie
Rick van Leeuwen is journalist en schrijver. Eerder schreef hij een roman en de biografieën van John van Loen en Sjaak Polak. De laatste werd uitgeroepen tot Voetbalboek van het Jaar. Voor FC de Rebellen liep hij twee jaar mee met de beruchte voetbalselectie.
Details
EAN : | 9789401622400 |
Uitgever : | Xander Uitgevers B.V. |
Publicatie datum : | 11-06-2024 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 214 mm |
Breedte : | 140 mm |
Dikte : | 31 mm |
Gewicht : | 475 gr |
Status : | Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd |