Maandag 22 juli gesloten i.v.m. Daags na de Tour

De 20


Nederlands | 08-08-2023 | 384 pagina's

9789402712896

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 15,00


 Van Dinter boeken

   Leverbaar bij onze leverancier

   Zonder kosten afhalen in onze winkel

   Verzendkosten €4,50, Vanaf €25,- gratis




Tekst achterflap

De 20 van Sam Holland is de winnaar van de MAX Zilveren Vleermuis 2023: een verhaal dat je vanaf de eerste bladzijde meesleurt en je pas aan het eind loslaat.

Onvervalste serial killer-thriller voor fans van Karin Slaughter, Harlan Coben en Thomas Harris.

In het holst van de nacht arriveert rechercheur Adam Bishop op de plek waar een flink toegetakeld lichaam is ontdekt. Het is een gruwelijk tafereel, maar het met spuitbus aangebrachte cijfer boven het lijk bezorgt Adam pas écht koude rillingen. Er zijn namelijk al meer slachtoffers, en bij elk lichaam is een nummer gevonden: 20, 19, 18… De moordenaar telt af, maar waarom?

Adam heeft geen idee wat het motief is, totdat dr. Romilly Cole bij hem aanklopt en hem erop wijst dat de zaak overeenkomsten vertoont met een reeks moorden die vijfentwintig jaar geleden plaatsvond. Het is een zaak uit Romilly’s verleden die haar blijft achtervolgen. Nu maakt de moordenaar het echter persoonlijk. 4, 3, 2…

Over De Echoman:

‘In één woord geweldig! Het verhaal is spannend, verrassend, dreigend… Kortom, een pageturner. De epiloog is briljant. Niet meer verwacht, maar zo goed gevonden.’ Juryrapport MAX Bronzen Vleermuis

‘Wauw, wat een boek! Ik ben wel wat thrillers gewend, maar deze is in alles goed. Van begin tot eind boeiend met prachtig neergezette personages en wat een plot!’ Elles Maas, Bruna Vlissingen

Details

EAN :9789402712896
Auteur: 
Uitgever :HarperCollins Holland
Vertaler : Ingrid Zweedijk
Publicatie datum :  08-08-2023
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :214 mm
Breedte :143 mm
Dikte :35 mm
Gewicht :492 gr
Status :Leverbaar bij onze leverancier
Aantal pagina's :384