Dalí: Disruption and Devotion

William Jeffett-Jennifer Cohen


Engels | 07-10-2026 | 208 pagina's

9789464781250

Hardback


40,00

 Van Dinter boeken

   Zonder kosten afhalen in onze winkel

   Gratis parkeren voor de deur




Tekst achterflap

Als onbetwiste meester van het surrealisme liet Salvador Dalí zich gedurende zijn carrière inspireren door de rijke beeldtaal van Spanje, Italië en de Lage Landen. Dalí: Disruption and Devotion brengt zijn werk in dialoog met historische meesterwerken en onthult verrassende verbanden met kunstenaars als El Greco en Diego Velázquez. Zeven essays verkennen Dalí’s relatie tot de kunstgeschiedenis: van zijn opleiding en fascinatie voor de renaissance tot zijn benadering van portret, stilleven, religie, tijd en sterfelijkheid.

Dalí: Disruption and Devotion brengt een vernieuwend perspectief op een kunstenaar wiens avant-gardistische verbeelding onlosmakelijk verbonden is met een diepe bewondering voor het verleden. Een inspirerende uitgave voor iedereen die Dalí en de kunstgeschiedenis beter wil begrijpen.

Slogan/Promotie

Dalí redécouvert : le surréaliste radical en dialogue avec les maîtres anciensDalí herontdekt: de radicale surrealist in dialoog met de oude meesters

Details

EAN :9789464781250
Auteur : 
Uitgever :Terra - Lannoo, Uitgeverij
Publicatie datum :  07-10-2026
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Engels
Status :Nog niet verschenen
Aantal pagina's :208