ChrisKras door Zuid-Europa
Chris Visser
Nederlands | 31-01-2025 | 108 pagina's
9789465090467
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 18,99
Informeer naar levertijd
Korte beschrijving/Annotatie
Chris Visser (1980) lift in 2023 zonder smartphone door Zuid-Europa. Met een liftbordje in zijn hand en een blaar onder zijn voet, wordt hij door een keur aan mensen opgepikt.
Tekst achterflap
Voor Chris is vrijheid een van de grootste rijkdommen die hij tijdens liften ervaart. ‘s Ochtends weet hij niet hoeveel kilometer hij gaat afleggen, wat hij onderweg zal zien, wie hij gaat ontmoeten of waar hij 's avonds zal slapen. Zonder smartphone is reizen lastig te plannen en gaat hij, met een zelfgemaakt liftbord in zijn hand en een opgestoken duim, van lift tot lift met soms urenlang wachten tussendoor. Hij leeft tijdens het liften intenser dan in de, in zijn ogen, overgeorganiseerde en gedigitaliseerde wereld en is dan een toonbeeld van ‘Go with the flow’.
Biografie
Na een wekenlange vakantie in voormalig Joegoslavië zagen de ouders van Chris een lifter langs de kant van de weg staan. Hun auto zat al behoorlijk vol, maar toch namen ze de lifter mee die noodgedwongen zijn rugzak tot Haarlem op schoot moest houden. De sfeer werd er niet minder om en bij het afscheid gaf de vader van Chris zijn sandalen aan de lifter. Dit verhaal heeft Chris geïnspireerd om ook eens te gaan liften en dat was het begin van een levenslang liftavontuur dat Chris elke keer aangaat tussen zijn verschillende banen in de zorg door.
Details
EAN : | 9789465090467 |
Uitgever : | Boekscout |
Publicatie datum : | 31-01-2025 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 208 mm |
Breedte : | 148 mm |
Dikte : | 17 mm |
Gewicht : | 164 gr |
Status : | Niet in magazijn, wel te bestellen. Informeer naar levertijd |
Aantal pagina's : | 108 |