De woorden die ik voor mij beschrijf
Joyce Lammers
Nederlands | 14-02-2025 | 68 pagina's
9789465093468
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 16,99
Informeer naar levertijd
Korte beschrijving/Annotatie
Door uitdagingen met zichzelf worstelt de auteur zich door de vragen heen die rond in haar hoofd slingeren. Eindeloze thema's met verdrietige woede, mooie pijn, lieve haat en krachtige fluisteringen.
Tekst achterflap
Geschreven als een uitlaatklep vol met labelloze emoties is auteur Joyce Lammers met verwarring aan de haak gegaan. Een bundel vol met poëtische dissonanten en eindeloze zinlozingen. Bij deze wil zij dit met jullie samen delen, met liefde geschreven en uitgebracht. Schema's vol herhalingen, patronen die blijven verrassen en thema's vol met nieuwe clichés.
Biografie
Joyce Lammers (Krimpen aan den IJssel, 2004) begon met schrijven toen ze zestien was, in eerste instantie om de vele gedachtes uit haar koppie te kunnen schrijven. Na het ontdekken van dichten bleek ze lol te vinden in het spelen met woorden. Dit is haar eerste bundel, met dank aan alle hulp.
Details
EAN : | 9789465093468 |
Uitgever : | Boekscout |
Publicatie datum : | 14-02-2025 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 196 mm |
Breedte : | 148 mm |
Dikte : | 9 mm |
Gewicht : | 108 gr |
Status : | Niet in magazijn, wel te bestellen. Informeer naar levertijd |
Aantal pagina's : | 68 |