Sjors in het land van de Gidsen

Rodney Thrower


Nederlands | 10-12-2025 | 116 pagina's

9789465282756

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

19,99

 Van Dinter boeken
   Niet in magazijn, wel te bestellen.
Informeer naar levertijd

   Zonder kosten afhalen in onze winkel

   Gratis parkeren voor de deur




Korte beschrijving/Annotatie

In dit deel gaat Sjors op reis binnen de wereld van IJgdrasil. In deze Germaanse mythologische levensboom die negen werelden bevat, gaat Sjors verder zoeken naar zijn krachten en naar zijn opdracht.

Tekst achterflap

Nadat Sjors en zijn vrienden hebben ontdekt hoe het Duister werkt, gaat Sjors op reis binnen de wereld van IJgdrasil. De oude Germanen stelden zich voor dat het hele universum door deze boom verbonden was en dat er negen werelden waren. Samen met zijn nieuwe vriend, Kyrië de Kabouterkoning, reist hij door Dwergdalhem, het Duustere Wald en meer werelden. Ze worden daarbij geholpen door Patrick de Zwartelf, maar die heeft zo zijn eigen agenda. Zou het Sjors lukken om zijn krachten te ontdekken en er eindelijk achter komen wat zijn ware opdracht is? Ondertussen gaat Looki op zoek naar de oude Germaanse bibliotheek, die ergens op het Valkhof in Nijmegen verborgen zou zijn. Hij heeft daarbij niet in de gaten dat hij gevolgd wordt door de baron en een hele bijzondere opruimploeg. In dit deel gaan ook Ariadne, Raphael, Hassan en Ozan verder met het zoeken naar de vermiste Sjors en Karim.

Biografie

Rodney Thrower heeft meer dan twintig jaar voor een bank gewerkt als adviseur. Veel collega's hebben een andere culturele achtergrond dan de schrijver. Omdat hij, zelf actief als bestuurslid van de LGBTIQA+sportverenigingen, vaak herkent waar mensen met met een andere culturele achtergrond tegen aan lopen, is hij geïnspireerd om de verhalen van de Mysteries van de Plakbandheks te gaan schrijven. De schrijver wil graag met zijn verhaal jonge mensen stimuleren om meer te gaan lezen en anderen oproepen om de verschillen te omarmen in plaats van ze te stigmatiseren.

Details

EAN :9789465282756
Auteur: 
Uitgever :Boekscout
Publicatie datum :  10-12-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Niet in magazijn, wel te bestellen.
Informeer naar levertijd
Aantal pagina's :116