Zeion

Mandy de Boer


Nederlands | 03-12-2025 | 268 pagina's

9789465284354

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

23,50

 Van Dinter boeken
   Niet in magazijn, wel te bestellen.
Informeer naar levertijd

   Zonder kosten afhalen in onze winkel

   Gratis parkeren voor de deur




Korte beschrijving/Annotatie

Het vervolg op Clan Esperanza deel 1, waar Sophia en Natasha na flinke tegenslagen nog steeds met hun families herenigd proberen te worden.

Tekst achterflap

Nadat hun eerste poging om thuis te komen mislukt, proberen Sophia en Natasha met de hulp van de Zeion een andere aanpak. Sophia leert op de harde manier dat andermans cultuur gerespecteerd moet worden en er ontstaan conflicten en gevoelens. Sophia en Natasha krijgen een zwaar verlies te verwerken, maar moeten zich staande zien te houden om thuis te kunnen komen. De vraag is alleen: hoe?

Biografie

Mandy de Boer (1994) is van jongs af aan creatief. Tekenen, muziek maken en schrijven. Haar leven lang is ze gefascineerd door dieren en de natuur. Dit vind je ook terug in haar boeken. Mandy is vanaf haar vijftiende chronisch ziek en heeft hierdoor haar leven aan moeten passen. Schrijven heeft haar door zware tijden geholpen en is nog steeds haar favoriete bezigheid. Met corgi Diëgo en kat Zuri aan haar zijde schrijft zij het liefst over dieren, natuur en de semi-primitieve setting.

Details

EAN :9789465284354
Auteur: 
Uitgever :Boekscout
Publicatie datum :  03-12-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Niet in magazijn, wel te bestellen.
Informeer naar levertijd
Aantal pagina's :268