Mijn Pandora doos
Robin Clemens
Nederlands | 10-04-2026 | 90 pagina's
9789465447285
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
18,50
Informeer naar levertijd
Zonder kosten afhalen in onze winkel
Gratis parkeren voor de deur
Korte beschrijving/Annotatie
Als je je niet gehoord, gezien of geloofd voelt is dit boek iets voor jou. Het gaat over de mentale strijd die tieners en ouderen meemaken in het leven waar de meesten niet over praten.
Tekst achterflap
Je mentale gezondheid neemt je lichaam over en het stopt niet. Je voelt je alleen en niet gehoord. Je probeert erover te praten, maar het lukt niet. De mentale strijd wint bijna altijd, toch blijf je strijden naar een beter einde. Je hoofd geeft op, maar je lichaam wil doorgaan. Je voelt je ongezien, ongehoord en niet geloofd. Je voelt zoveel, maar weet niet hoe het te uiten. Je probeert herkenning te vinden in anderen, het lukt soms niet en je zoekt het daarom in geschreven woorden. Je bent niet alleen.
Biografie
Robin Clemens (2011) wordt een strijder genoemd, maar zo denkt ze niet over zichzelf. Ze is gewoon een veertienjarig meisje, op zoek naar wie ze is als persoon. Ze gaat door vele fases heen en zorgt ervoor dat ze er altijd terug uitgeraakt. Haar autisme speelt een grote rol in haar leven, alsook de mensen die ze heeft moeten afgeven. Ze laat het niet altijd zien, maar ze voelt 'zoveel'. Ze denkt graag na en haar droom in het leven is: om mensen rond haar te helpen en te laten zien dat je uit de moeilijkheden van het leven geraakt!
Details
| EAN : | 9789465447285 |
| Uitgever : | Boekscout |
| Publicatie datum : | 10-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 208 mm |
| Breedte : | 148 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 140 gr |
| Status : | Niet in magazijn, wel te bestellen. Informeer naar levertijd |
| Aantal pagina's : | 90 |