Valse verlichting
J.T.J. Besseling
Nederlands | 28-10-2025 | 68 pagina's
9789492469496
Paperback / softback
€ 19,50
Korte beschrijving/Annotatie
Een bonte verzameling gedichten over roerige jaren vol corona, navelstaren, luiaards, argwaan, software en het patriarchaat. Maak je klaar voor onverwachte overpeinzingen.
Tekst achterflap
In deze bonte verzameling gedichten zijn de afgelopen jaren in stijl beschreven. Roerige jaren vol corona, navelstaren, luiaards, argwaan, software en het patriarchaat. Maak je klaar voor onverwachte overpeinzingen. www.jtjbesseling.nl volg me op facebook, Instagram en youtube
Slogan/Promotie
In deze bonte verzameling gedichten zijn de afgelopen jaren in stijl beschreven. Roerige jaren vol corona, navelstaren, luiaards, argwaan, software en het patriarchaat. Maak je klaar voor onverwachte overpeinzingen.
Biografie
J.T.J. Besseling (Heemskerk, 1981), is een in de IJmond bekende dichter, schrijver, tekenaar, (theater)acteur, drummer en performer. Het schrijven zit hem in zijn bloed. Tijdens zijn jongere jaren was hij vooral bezig met het schrijven van (korte) scripts voor de film, columns (bijvoorbeeld voor Maandblad Oei!), gedichten en recensies van de films. In 2007 schreef hij het verhaal voor het theaterstuk "De Passie van Boreel", waarin hij ook zelf een bijrol in speelde. Sinds 2006 tot 2016 was hij de drummer van het beroemde trio "Het Brein Dat Kwam Uit De Ruimte" dat Nederlandstalige buitenaardse feestmuziek maakte en heeft hij in diverse rollen in speelfilms gespeeld. In 2004 had hij een youtube succes-hit met de gangsterrap parodie "Leven van de straat", waarin hij onder de rap naam "Big Beng" (samen met Joris Pekel) optrad met de “Centenrappers”.
Inhoudsopgave
Voorwoord Flessenpost Enen en nullen Dooftocht Istanbul Decor van Ruis Zoals het gaat Bank Bundy Kosmonaut Marsmannen Lamme vleugel Pik Zien Tampeloeres Valse verlichting 21 gram Requiescat in pace Schipper zonder water Secondewijzer Waar pleonasmen sterven Toch blijft de Bever bouwen Waku Waku Waanzin ÁL het ZEVENBLAD.. moet.. DÓÓÓÓÓÓÓÓÓD! Weinig gegeven De grote kleine, boze man Ga zitten, Wappie! De laatste mens 1918 Gratis Parkeren: Wijkse Nachten Bijstand = Achterstand Dans van de dronkaard Broerganger De Noorderzon Grijze Grijnzen Snik Spierballen Cijfergoochelaar Corona Kapsel Kies niet voor de kudde De Luipaardvrouw Zij is een Billboard Argwaan Software Vlagen en Grillen Top prestatie Stille Openbaringen Orde van de nieuwe dag Richting het licht Moordmachines Luiaard Mijn eigen kleur De Bron Moeilijk doen
Details
| EAN : | 9789492469496 |
| Uitgever : | Stichting De Wereld Leest |
| Publicatie datum : | 28-10-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 210 mm |
| Breedte : | 148 mm |
| Dikte : | 7 mm |
| Gewicht : | 121 gr |
| Status : | Dit boek wordt geprint. Mogelijk langer levertijd |
| Aantal pagina's : | 68 |