Continuous Integration

Bart de Best


Nederlands | 20-07-2021 | 132 pagina's

9789492618467

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 39,95

 Van Dinter boeken
   Dit boek wordt geprint. Mogelijk langer levertijd




Korte beschrijving/Annotatie

De content bestaat uit het behandelen van Continuous Integration aan de hand van een definitie, business case, architectuur, ontwerp en best practices.

Tekst achterflap

Continuous Integration is een holistische Lean software ontwikkelaanpak die beoogt om op een incrementele en iteratieve wijze continue software te produceren en in productie te nemen waarbij waste reductie hoog in het vaandel staat. Het woord ‘holistisch’ verwijst naar de PPT-begrippen: People (multiple expert), Process (kennis van bedrijfs- en beheerprocessen) en Technology (applicatie en infrastructuur programmeren). Door de incrementele en iteratieve werkwijze wordt fast feedback mogelijk doordat functionaliteiten eerder in productie kunnen worden genomen. Hierdoor wordt waste gereduceerd omdat gebreken eerder worden gevonden en sneller kunnen worden hersteld. Dit boek is een publicatie in de Continuous Everything reeks. De content bestaat uit het behandelen van Continuous Integration aan de hand van een definitie, business case, architectuur, ontwerp en best practices. Begrippen die hierbij worden besproken zijn het veranderparadigma, het toepassen van Continuous Integration, gebruik repositories, code kwaliteit, green code, green build, refactoring, security based development en build-in failure mode. Op deze wijze bent u snel weer up-to-date op het gebied van de DevOps ontwikkelingen met betrekking tot Continuous Integration.

Slogan/Promotie

Dit boek is een publicatie in de Continuous Everything reeks. De content bestaat uit het behandelen van Continuous Integration aan de hand van een definitie, business case, architectuur, ontwerp en best practices.

Biografie

Drs. Ing. B. de Best RI is vanaf 1985 werkzaam in de ICT. Hij heeft voornamelijk bij de top 100 van het Nederlandse bedrijfsleven en de overheid gewerkt. Hierbij heeft hij gedurende 12 jaar functies vervuld in alle fasen van de systeemontwikkeling, inclusief exploitatie en beheer. Daarna heeft hij zich toegelegd op het service management vakgebied. Momenteel vervult hij als consultant alle aspecten van de kennislevenscyclus van service management, zoals het schrijven en geven van trainingen aan ICT-managers en service managers, het adviseren van beheerorganisaties bij het richting geven aan de beheerorganisatie, de beheerinrichting, het verbeteren van beheerprocessen, het uitbesteden van (delen van) de beheerorganisatie en het reviewen en auditen van beheerorganisaties. Hij is op zowel HTS-niveau als Universitair niveau afgestudeerd op het beheervakgebied.

Details

EAN :9789492618467
Auteur: 
Uitgever :Vrije Uitgevers, De
Publicatie datum :  20-07-2021
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :290 mm
Breedte :206 mm
Dikte :9 mm
Gewicht :387 gr
Status :Dit boek wordt geprint. Mogelijk langer levertijd
Aantal pagina's :132
Reeks :  Continuous Everything
Keywords :  continuous integration acceptatiecriteria