De wrede schoonheid van onze natuur

Wim van Passel


Nederlands | 17-09-2025 | 400 pagina's

9789492632678

Hardback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 44,95

 Van Dinter boeken




Tekst achterflap

"In 25 jaar heb ik de mooiste plekken op aarde mogen zien - en ook hoe kwetsbaar ze zijn."

Natuurfotograaf Wim van Passel kreeg het voorrecht om samen met zijn vrouw Jeannette voor het Wereld Natuurfonds meer dan 65 expedities te maken naar vaak nog ongerepte wildernissen op onze planeet. Voor het eerste vertelt Wim in dit uitgebreide natuurfotoboek het verhaal achter al zijn natuurfotografie expedities naar gebieden van de Noord- of Zuidpool tot de regenwouden van Zuid-Amerika, van de savannes van Afrika tot de toppen van de Himalaya.

Wim doet niet alleen verslag van als zijn bijzondere reizen, maar deelt ook op flegmatieke wijze zijn uitgesproken meningen over het leven, de evolutie, de onbegrijpelijke wreedheid van de natuur en de onnavolgbare wijze waarop de mens omgaat met elkaar en de natuur. Zijn diepgaande overpeinzingen en reflecties laten je nadenken over jouw eigen rol op deze aarde.

Deze gebundelde expeditieverhalen met meer dan 350 unieke natuurfoto's en de persoonlijke reflecties van een man die de wereld heeft gezien zoals weinigen dat mogen, maken dit boek tot het perfecte cadeau voor natuurliefhebbers. Een reis die je kijk op de wereld voorgoed verandert en je voert langs plekken die morgen misschien verdwenen zijn.

Details

EAN :9789492632678
Auteur: 
Uitgever :Walking My Revolution
Publicatie datum :  17-09-2025
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Nog niet verschenen
Aantal pagina's :400
Keywords :  autobiografie;cadeauboek;natuurboek;natuurfotograaf;natuurfotografie;poolexpedities;reisboeken;reisverslagen