299 katten (en één hond)

Léa Maupetit


Nederlands | 19-12-2024 |

9789492938466

Spel


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 23,99

 Van Dinter boeken
   Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd




Korte beschrijving/Annotatie

Een puzzel met iets extra’s: er zijn geen twee stukjes gelijk en elk stukje is een kat (behalve dat stukje dat een hond is)

Tekst achterflap

Kun jij alle 299 katten in één perfecte puzzel samenbrengen? Deze slimme clusterpuzzel heeft geen reguliere puzzelstukjesvormen: elk stukje heeft de contouren van een kat, en er zijn maar liefst 300 stukjes! En o ja, ook nog een hond. Kijk maar eens of je die kunt vinden!

Slogan/Promotie

Kun jij alle 299 katten in één perfecte puzzel samenbrengen? Deze slimme clusterpuzzel heeft geen reguliere puzzelstukjesvormen: elk stukje heeft de contouren van een kat, en er zijn maar liefst 299 stukjes! En o ja, ook nog een hond. Kijk maar eens of je die kunt vinden!

Biografie

Léa Maupetit is een Franse illustratrice, ze woont en werkt in Parijs. Onder haar cliënten bevinden zich New York Times en Möet Hennessy.

Details

EAN :9789492938466
Auteur: 
Uitgever :BIS Publishers BV
Publicatie datum :  19-12-2024
Uitvoering :Spel
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :273 mm
Breedte :273 mm
Dikte :51 mm
Gewicht :972 gr
Status :Werkdagen voor 18 uur besteld: volgende dag geleverd